Začínáme se Slevy správně

Vítejte v aplikaci Slevy správně! 🎉

Pro rychlé seznámení se s aplikací jsme pro vás připravili sadu základních informací a velmi vám doporučujeme se s nimi nejdříve seznámit.

Předpokládejme, že již máte v aplikaci vytvořený účet, přidaný e-shop a proběhl prvotní import produktů. V tuto chvíli je váš e-shop v aplikaci připravený k použití.

Jak se počítají slevy podle nového zákona

Jak aplikace funguje

Úvod do produktů

Úvod do pravidel

30 dní pro nasbírání historie cen

Než se pustíte do ostrého exportu vypočtených běžných cen do e-shopu, mějte prosím na paměti, že aplikace potřebuje pro správný výpočet běžných cen nejprve nasbírat jejich 30 denní historii. Pro prvních 30 dní provozu aplikace tedy doporučujeme nechat ji budovat historii cen. V této době si můžete připravit pravidla, ale neexportujte ještě vypočtené ceny do e-shopu, nelze totiž garantovat, že jsou vypočteny přesně podle zákona.

Aktivace exportu cen

Po přidání e-shopu do aplikace je u něj export vypočtených běžných cen záměrně deaktivovaný. Je to z důvodu, aby nedošlo k nežádoucímu nastavení běžných cen v e-shopu nepřesně vypočtenými běžnými cenami z neúplné historie cen. Jakmile uznáte, že je již vhodný čas nechat aplikaci běžné ceny v e-shopu měnit, stačí v menu "Konfigurace - Export prodejních cen" provést aktivaci exportu.

Podpora

Budete-li mít k aplikaci jakýkoliv dotaz, prosím neváhejte nás kontaktovat, jsme vám k dispozici na chatu, telefonu a e-mailu. Budeme též velmi vděční za vaše připomínky, pokud aplikace nějak nesplňuje vaše očekávání a budete mít náměty pro zlepšení.